Mikołaj

6 grudnia do naszej szkoły zawitał Mikołaj. Jego rubaszne „Ho,Ho,Ho”  zakomunikowało uczniom, że czas na prezenty. Ale nie było to takie proste, bo na słodki upominek trzeba było zapracować odpowiadając na pytania. Wesoły orszak Mikołaja, składający się z 2 Śnieżynek i wesołego Renifera, odwiedził każdy kąt. Zajrzał do pani dyrektor, sekretariatu, gabinetu pedagoga, biblioteki. Nie zapomniał również o paniach kucharkach i o najmłodszych, którzy w tym dniu na hali brali udział w zawodach sportowych. Chętni mogli zrobić zdjęcie z Mikołajem. Nikt dzisiaj nie był smutny, bo w naszej szkole są tylko grzeczne dzieci. W dodatku sami się przekonajcie oglądając zdjęcia.