FERIE ZIMOWE TUŻ, TUŻ…..

Zbliżający się okres ferii zimowych to przede wszystkim czas wypoczynku i zabawy. W czasie trwania ferii nie można jednak zapomnieć o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Dlatego też dnia 15 stycznia 2018r. dla uczniów klas 0-III odbyło się spotkanie z policjantami  KPP w Węgorzewie. Policjanci przypomnieli  o zagrożeniach czyhających na dzieci w trakcie ferii zimowych, omówili zasady bezpieczeństwa podczas uprawiania sportów zimowych i zabaw na świeżym powietrzu. Przestrzegali również przed ślizganiem się na skutych lodem stawach i rzekach, a także przed zjeżdżaniem z górek znajdujących się blisko ruchliwych ulic. Poinformowali dzieci pozostające w domu o konieczności zamykania drzwi od wewnątrz i o zakazie wpuszczania osób nieznajomych. Przypomnieli także o bezpiecznym korzystaniu z Internetu.

Dziękujemy naszym gościom z Komendy Powiatowej Policji w Węgorzewie, st.asp. Grażynie Magiera, dzielnicowym st.asp. Krzysztofowi Hałasowi i st. ASP. Andrzejowi Golińskiemu

(tekst i fot.: B. Truszkowska)

PROJEKT EKOLOGICZNY REALIZOWANY W MINIONYM ROKU SZKOLNYM

szkolna akademia ekologii