Andrzejki w świetlicy

W piątek 29.11.2019 r. w szkolnej świetlicy zostały zorganizowane andrzejki . To czas zabawy, magii i piękna. Na początku spotkania dzieci zapoznały  się z dawnymi wierzeniami i tradycjami  dotyczącymi wieczoru andrzejkowego. Po czym przystąpiliśmy do wspólnych zabawy. Dzieci miały do wyboru wiele ciekawych i zabawnych wróżb: tradycyjnie układały buty, za pomocą serca i szpilki poznawały imię swojej przyszłej drugiej połówki, mogły również poznać swój przyszły zawód oraz przyszłość losując przedmioty z czarodziejskich kubeczków, odkrywały również swój magiczny kolor i liczbę rzucając magicznymi kostkami.Wiele śmiechu i radości dostarczały dzieciom przepowiednie. Wszyscy gorączkowo czekali na to, by dowiedzieć się,  kto będzie  sławny , komu w życiu się powiedzie , kto się zakocha, a komu pisana jest fortuna. Wszyscy wspaniale się bawili, humory dopisywały, a przepowiedziana przyszłość… no cóż… zawsze może się spełnić, bo tak naprawdę wszystko zależy od nas samych.