Andrzejki w bibliotece

Wiele osób chciałoby poznać swoją przyszłość, aby dowiedzieć się zwłaszcza o dobrych rzeczach, jakie mogą ich spotkać. Andrzejkowe wróżby są takim czasem, kiedy możemy beztrosko zaglądać w karty swojego losu. 29 listopada w bibliotece szkolnej odbyły się dla naszych czytelników  tradycyjne andrzejki. W organizację tego spotkania włączyły się uczennice z klas VII i VIII ( kółko czytelnicze). Na przerwach i lekcjach można było dowiedzieć się jak będzie miała na imię nasza sympatia ( serce i szpilka), co nas czeka w przeszłości ( kubeczki, karty, kostki do gry) oraz zakręcić butelką i poznać przepowiednię. Wszystkie dzieci bardzo chętnie brały udział w zabawie. Dziękujemy i zapraszamy za rok.