Terminy spotkań z Rodzicami 2017_2018

Lp. tematyka termin
1. Plan i organizacja pracy dydaktycznej, wychowawczej, opiekuńczej i profilaktycznej szkoły w roku szkolnym 2017/2018. 12  września 2017
2. Analiza wyników nauczania i wychowania. 28  listopada 2017
3. Analiza wyników nauczania i wychowania za I półrocze roku szkolnego 2017/ 2018 16  stycznia 2018
4. Analiza wyników nauczania i wychowania.  24  kwietnia 2018

PROJEKT EKOLOGICZNY REALIZOWANY W MINIONYM ROKU SZKOLNYM

szkolna akademia ekologii

relację z wydarzeń dotyczących projektu można obejrzeć na stronie szkoły (po kliknięciu w kategorię - ekologia pod wybranym wpisem)