Nauczyciele

 

1. Bacewicz Małgorzata biblioteka
2. Bacewicz Piotr religia
3. Balewicz Wioletta chemia
4. Brodecka Krzysztofa język polski, wicedyrektor
5. Cieślik Grażyna język rosyjski
6. Cudowska Bożena matematyka, n-el wspomagający
7. Dubik Olga matematyka, informatyka
8. Duda Sylwia edukacja wczesnoszkolna
9. Dyczewska Joanna historia
10. Gadomski Marek religia
11. Godlewska Bożena technika, informatyka
12. Gordziewicz Andrzej wychowanie fizyczne
13. Górak Ewa język angielski, wychowawca w świetlicy
14. Górski Grzegorz edukacja wczesnoszkolna
15. Grochowska Alicja język angielski
16. Hrudeń Emilia nauczyciel wspomagający
17. Jankowiak Beata język niemiecki
18. Jaworowska Anna psycholog
19. Jędra Emilia wychowawca w świetlicy
20. Jurkiewicz Dorota język angielski, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
21. Karwat Zbigniew wychowanie fizyczne
22. Karwowska Beata język polski, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
23. Kopaczewska Paulina logopeda
24. Kowalik Marek plastyka, muzyka
25. Kucharska  Ewa edukacja wczesnoszkolna
26. Kujawska Agnieszka matematyka, nauczyciel wspomagający, wychowanie do życia w rodzinie
27. Kukier Marlena edukacja wczesnoszkolna
28. Kurzela Kamila edukacja wczesnoszkolna, religia
29. Lipska Ewa religia
30. Maksimiuk Małgorzata język polski
31. Malinowska Kamila edukacja wczesnoszkolna, wychowawca w świetlicy
32. Marcinkiewicz Krzysztof historia, wiedzo o społeczeństwie
33. Paszkiewicz Jarosław wychowanie do życia w rodzinie
34. Pieciun Grażyna matematyka, informatyka
35. Piskorz Anna edukacja wczesnoszkolna, zajęcia socjoterapeutyczne
36. Poddubik Grażyna język polski
37. Rudeczko Radosław wychowanie fizyczne
38. Sobiesiek Aneta wychowawca w świetlicy
39. Stecyk Iwona język angielski
40. Sulewska Anna edukacja wczesnoszkolna
41. Szarmacher Ewa biologia, chemia, fizyka
42. Szczygieł Marcin język angielski, nauczyciel wspomagający
43. Szumska Katarzyna geografia, edukacja dla bezpieczeństwa
44. Truszkowska Bożena pedagog, zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
45. Trzasko Marta edukacja wczesnoszkolna
46. Waraksa Małgorzata nauczyciel wspomagający, wychowawca w świetlicy
47. Wróblewska Iwona dyrektor , nauczyciel wspomagający

 

 

 

 

Archiwum

V OGÓLNOPOLSKI KONKURS „WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW”

V OGÓLNOPOLSKI KONKURS „WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW”

Plakat_Telefon Zaufania 800080222

Plakat_Telefon Zaufania 800080222

NPRC

NPRC

Rok dla niepodległej

Rok dla niepodległej

ZDOBYLIŚMY! CERTYFIKAT SZKOŁY PRZYJAZNEJ ŚRODOWISKU

ZDOBYLIŚMY!  CERTYFIKAT SZKOŁY PRZYJAZNEJ ŚRODOWISKU

SP1 z Międzynarodowym Certyfikatem Zielonej Flagi!

SP1 z  Międzynarodowym Certyfikatem Zielonej Flagi!

MIĘDZYNARODOWY MIESIĄC BIBLIOTEK SZKOLNYCH

MIĘDZYNARODOWY MIESIĄC BIBLIOTEK SZKOLNYCH

Październik to Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek szkolnych. Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami działań naszej biblioteki w tym jakże ważnym miesiącu.

PROFILAKTYKA W SZKOLE

PROFILAKTYKA W SZKOLE

EDUKACJA PRZEZ SZACHY W SZOLE

EDUKACJA PRZEZ SZACHY W SZOLE

Rozpoczęły się zajęcia z programu UMIEM PŁYWAĆ!

Rozpoczęły się zajęcia  z programu UMIEM PŁYWAĆ!

18 września 2017 r. rusza kolejna edycja programu nauki pływania "Umiem Pływać ". Tym razem lekcje pływania nauki pływania na basenie w Ogonkach pobierać będą uczniowie z klas III. Pieczę nad 45 uczniami naszej szkoły podzielonymi na 3 grupy sprawować będzie nauczyciel i instruktor nauki pływania. Życzymy dobrej zabawy i zdobycia umiejętności pływania! Operatorem Wojewódzkim Programu "Umiem pływać " jest Warmińsko-Mazurska Federacja Sportu.
Harmonogram zajęć umieszczono w zakładce AKTUALNOŚCI

SZKOLNY KLUB SPORTOWY

SZKOLNY KLUB SPORTOWY

Z życia szkoły

Znajdziesz nas na

Facebookrssyoutube