MIĘDZYNARODOWY MIESIĄC BIBLIOTEK SZKOLNYCH

Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych w październiku 2018 roku odbywa się pod hasłem: (DO)WOLNOŚĆ CZYTANIA

 W ramach MMBS odbędzie się szereg działań mających na celu:

  • promocję biblioteki szkolnej i jej działań,
  • zaakcentowanie Święta Bibliotek Szkolnych,
  • propagowanie zainteresowania książką,
  • rozbudzenie i kształtowanie kultury czytelniczej,
  • podnoszenie poziomu czytelnictwa,
  • integrację środowiska szkolnego,promowanie pracy grupowej.

 

Proponowane działania:

SŁODKIE WYPOŻYCZENIA: każdy uczeń w miesiącu październiku za wypożyczenie książki jest częstowany cukierkiem.

POSZUKIWACZE ZAGINIONYCH TYTUŁÓW: Na szkolnych korytarzach w miejscach ogólnodostępnych (budynek A i B) umieszczono tytuły książek wydrukowane małą czcionką na białych karteczkach. Bądź uważny i rozglądaj się! Znajdź jak najwięcej tytułów, dopisz do nich autorów a cały spis podpisz własny nazwiskiem i przynieś do biblioteki szkolnej. Zwycięzcami zostaną 3 osoby, które znajdą największą ilość tytułów książek i poprawnie dopiszą  do nich autorów. Na zwycięzców czekają nagrody! konkurs trwa do 31 października 2017 roku.

„RANDKA W CIEMNO” Z KSIĄŻKĄ: w bibliotece szkolnej na specjalnie wyeksponowanym stoliku znajdziesz dobrze „zakamuflowaną książkę” czyli obłożoną w taki sposób, że nie można poznać ani tytułu ani treści. Zaryzykuj i zabierz mnie do domu:)

 

 

Archiwum

Rok dla niepodległej

Rok dla niepodległej

PROFILAKTYKA W SZKOLE

PROFILAKTYKA W SZKOLE

ZDOBYLIŚMY! CERTYFIKAT SZKOŁY PRZYJAZNEJ ŚRODOWISKU

ZDOBYLIŚMY!  CERTYFIKAT SZKOŁY PRZYJAZNEJ ŚRODOWISKU

SP1 z Międzynarodowym Certyfikatem Zielonej Flagi!

SP1 z  Międzynarodowym Certyfikatem Zielonej Flagi!

ZAPRASZAMY DO CZYTELNICZYCH ZMAGAŃ!

ZAPRASZAMY DO CZYTELNICZYCH ZMAGAŃ!

MIĘDZYNARODOWY MIESIĄC BIBLIOTEK SZKOLNYCH

MIĘDZYNARODOWY MIESIĄC BIBLIOTEK SZKOLNYCH

Październik to Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek szkolnych. Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami działań naszej biblioteki w tym jakże ważnym miesiącu.

Rozpoczęły się zajęcia z programu UMIEM PŁYWAĆ!

Rozpoczęły się zajęcia  z programu UMIEM PŁYWAĆ!

18 września 2017 r. rusza kolejna edycja programu nauki pływania "Umiem Pływać ". Tym razem lekcje pływania nauki pływania na basenie w Ogonkach pobierać będą uczniowie z klas III. Pieczę nad 45 uczniami naszej szkoły podzielonymi na 3 grupy sprawować będzie nauczyciel i instruktor nauki pływania. Życzymy dobrej zabawy i zdobycia umiejętności pływania! Operatorem Wojewódzkim Programu "Umiem pływać " jest Warmińsko-Mazurska Federacja Sportu.
Harmonogram zajęć umieszczono w zakładce AKTUALNOŚCI

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ W NOWYM ROKU SZKOLNYM 2017/18

CO RODZIC POWINIEN WIEDZIEĆ W NOWYM ROKU SZKOLNYM 2017/18

EDUKACJA PRZEZ SZACHY W SZOLE

EDUKACJA PRZEZ SZACHY W SZOLE

SZKOLNY KLUB SPORTOWY

SZKOLNY KLUB SPORTOWY

Z życia szkoły

Znajdziesz nas na

Facebookrssyoutube