Współpraca z Biblioteką Miejską

Miejsko Gminna Biblioteka Publiczna w Węgorzewie we współpracy z Biblioteką Szkoły Podstawowej nr 1 zorganizowała konkurs plastyczny pod tytułem ” Odkrywamy na nowo baśnie, legendy i podania polskie”. Na etapie szkolnym dzieci wykonywały rysunki zainspirowane przeczytanymi baśniami i legendami. Zgromadzone w bibliotece szkolnej przez p. E. Użyńską prace zostały dostarczone do Biblioteki Miejskiej. Do konkursu zgłoszonych zostało 67 prac. Wszystkie spełniły warunki przewidziane w regulaminie. Jury w składzie: Agata Wiszniewska-Kubiszyn, Elżbieta Użyńska i Maria Matkiewicz przyznało: 6 nagród oraz wyróżniło 6 prac w dwóch kategoriach wiekowych. Nagrody otrzymali:w kategorii klas I – II: I miejsce Mróz Wiktor, II miejsce Sulewski Kacper, III miejsce Tomaszewski Mikołaj. Wyróznienia: Cieślak Aleksandra, Olechnowicz Szymon, Wróblewska Anna. W kategorii klas III – IV: I miejsce Mikolik Aleksandra, II miejsce Kowalik Hanna, III miejsce Aleksandrowicz Magdalena, wyróżnienia: Rewak hubert, Wróblewska Katarzyna, Kowalewska Natalia. Wszystkim serdecznie gratulujemy talentu, zaangażowania i sukcesu!

ZAPRASZAMY DO CZYTELNICZYCH ZMAGAŃ!