Godziny pracy biblioteki

BIBLIOTEKA SZKOLNA CZYNNA W GODZINACH:

OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU

7.45 – 13.45

PAMIĘTAJCIE, ŻE CZYTANIE KSIĄŻEK WZBOGACA WASZĄ WYOBRAŹNIĘ I POZWALA ODWIEDZIĆ KRAINY NIEDOSTĘPNE W RZECZYWISTOŚCI. PAMIĘTAJCIE RÓWNIEŻ, ŻE TELEWIZJA I GRY KOMPUTEROWE NIGDY NIE DOSTARCZĄ WAM TAK WIELU RADOŚCI I PRZEŻYĆ JAKIMI OBDARZYĆ WAS MOŻE WASZ NAJLEPSZY PRZYJACIEL – KSIĄŻKA.

Biblioteka szkolna gromadzi i wypożycza książki z literatury pięknej i popularnonaukowej , czasopisma i materiały audiowizualne. Oprócz wypożyczalni w bibliotece znajduje się również czytelnia z bogatym księgozbiorem podręcznym i czasopismami dla dzieci i młodzieży.

Infolinia TT i FB