Godziny pracy biblioteki

Biblioteka szkolna od 1 września 2018 roku działa w dwóch budynkach: w dawnej siedzibie „Jedynki” przy ulicy Gen. J. Bema oraz w dawnym budynku gimnazjum przy ulicy Pionierów 6

Pracujemy w godzinach:

ul. Gen. J. Bema:                                               ul. Pionierów 6:

• Poniedziałek: 8.00 – 10.45                           Poniedziałek: 8.00 – 15.00
  • Wtorek: 8.00 – 10.45                                      Wtorek: 8.00 – 15.00
  • Środa: 8.00 – 10.45                                           Środa: 10.00 – 15.00
  • Czwartek: 8.00 – 10.45                                    Czwartek: 8.00 – 15.00
  • Piątek: 8.00 – 9.50                                             Piątek: 8.00 – 15.00

PAMIĘTAJCIE, ŻE CZYTANIE KSIĄŻEK WZBOGACA WASZĄ WYOBRAŹNIĘ I POZWALA ODWIEDZIĆ KRAINY NIEDOSTĘPNE W RZECZYWISTOŚCI. PAMIĘTAJCIE RÓWNIEŻ, ŻE TELEWIZJA I GRY KOMPUTEROWE NIGDY NIE DOSTARCZĄ WAM TAK WIELU RADOŚCI I PRZEŻYĆ JAKIMI OBDARZYĆ WAS MOŻE WASZ NAJLEPSZY PRZYJACIEL – KSIĄŻKA.

Biblioteka szkolna gromadzi i wypożycza książki z literatury pięknej i popularnonaukowej , czasopisma i materiały audiowizualne. Oprócz wypożyczalni w bibliotece znajduje się również czytelnia z bogatym księgozbiorem podręcznym i czasopismami dla dzieci i młodzieży.

ZAPRASZAMY DO CZYTELNICZYCH ZMAGAŃ!